Spune-ne părerea ta!
Curs de baza 1
In cursul de baza 1-5 zile am învățat tot ce îmi trebuie pentru a putea înainta in aceasta cariera și cu siguranța o sa mai revin🩷🩷
❤️
Foarte fericita si multumita pentru faptul ca te-am ales pe tine!
Am ajuns la Andreea fără pic de cunoștință și am plecat cu un bagaj plin de informații și detalii la care nu ma gândeam vreodată. După prima zi de curs am zis ca nu pot sa fac asta, acum sunt încrezătoare în mine și asta doar datorita ei si devotamentului pe care îl are pentru cursante chiar și după terminarea cursului!
🥰🤗❤️
Sunt foarte mulțumită de cursurile Andreei! Este foarte calmă și explică totul pas cu pas, de câte ori este nevoie.
Ma bucur enorm ca am ales cursurile ei și cu siguranță voi reveni.
🔝❤
Nu am cuvinteee sa descriuu tot ceea ce am simtit pe tot parcursul cursului❤Este minunata, atata rabdare e greu sa vezi in cineva, abia astept urmatorul curs, este al 4 lea:)
Andreea, iti mulțumesc pentru tot, te iubi dubi❤
Totul a fost minunat
Superb..de la vibe pana la modul minunat al Andreei de a preda..nu aveam idee ca asemenea frumuseti de unghii pot iesi din mana mea! Nu vroiam sa ma despart de Andreea si de Madalina! Pot sa spun cu mana pe inima ca urmatorul curs il voi face cu siguranta tot la Andreea Despina Academy 🥰 Recomand cu toata increderea..este o experienta superba!
Un trainer de exceptie si un om minunat
Nu am suficiente cuvinte pentru toate calitatile pe care le are Andreea ! Cu ajutorul ei am invatat cum sa imi depasesc fricile, cum sa am incredere in mine si cum sa nu renunt niciodata la visurile mele. M-a invatat ca daca iti doresti ceva cu adevarat, nu conteaza varsta pe care o ai, important este sa muncesti cu pasiune, sa fii perseverenta si sa VREI sa evoluezi. Andreea este atat de calma, rabdatoare si intelegatoare incat m-a lasat fara cuvinte. A stat in spatele meu tot timpul si m-a ghidat de la inceput pana la sfarsit cu aceeasi energie pozitiva.
O recomand pe Andreea cu cea mai mare caldura si va asigur ca veti deveni dependente de ea ! Eu cu siguranta voi reveni pentru urmatoarele cursuri ! Te pup, Andreea si iti multumesc pentru tot ! ❤️
The Best trainer ever! O persoana minunata
Andreea este o persoana de prima calitate omeneasca și profesionalism, atât de draguta și explica lucrurile exact pe întelesul fiecăruia, nu ai cum sa pleci și sa nu știi sa faci unghiute (îți explica pana le faci exact cum trebuie)! Da o adevarata dovada de profesionalism si iubeste ceea ce face! Ma bucur enorm ca am ales sa fac cursul la ea! Cu siguranța voi reveni pentru celelalte cursuri! The Best Nail Formator! Merita 1000 de 🌟 nu doar 5! ♥️♥️♥️
💅🏾💅🏾💅🏾
Cel mai bun trainer! De la ea am invatat tot ce stiu acum !! O femeie ambitioasa si super misto!!❤️🥰Recomand din suflet
Addicted💖
Imi fac unghiile la Andreea de 3 ani! Nu o voi schimba niciodata, face cele mai superbe unghii ever. Pe langa unghii este si o persoana minunata si o prietena draga.
Standarde de exceptie!!!
Andreea este imaginea pasiunii, talentului si determinarii. Suntem impreuna de la “aproape” inceputul calatoriei ei in acest domeniu si sunt mandra de tot ceea ce realizeaza in fiecare zi. Astazi, Andreea este un tehnician de top si un trainer de succes. Daca pentru unii sunt unghii si atat, pentru mine ea inseamna calitate, perfectiune, rabdare, proces continuu de invatare. Este omul mereu in proces de dezvoltare si auto-depasire.
Fiecare vizita in salon e un moment de rasfat!
Iti multumesc pentru toata munca ta!