Spune-ne părerea ta!

Recomand Andreea Despina!!!!

29 iunie 2024

Cel mai bun salon, Andreea este o profesionistă, la fel și fetele. Recomand cu mare drag!!

Andreea

Cel mai bun salon de manichiură ✨

10 mai 2024

Vin aici de 1 an și jumătate și am fost întâmpinată de la prima programare cu o atmosferă caldă și primitoare. Am fost clienta Andreei de cele mai multe ori, dar am beneficiat și de serviciile oferite de Mădălina și Elena. Fetele lucrează foarte atent și sunt foarte profesioniste, tot instrumentarul fiind sterilizat. Revin cu drag de fiecare dată la programări. Pe lângă serviciile de înfrumusețare ale unghiilor pe care le realizează, ele oferă și îngrijire medicală pentru problemele unghiilor și curățarea profesională a unghiilor. Le mulțumesc mult și de-abia aștept să revin în salon pentru un alt set de unghiuțe! 🥰❤️

Alexandra Ghila

Excelent

10 aprilie 2024

Am făcut cursul de baza 1 , alaturi de Andreea un om minunat și cu o răbdare foarte mare 😍! Recomand Andreea Despina!Și îi mulțumesc foarte mult ♥️

Micu Elena

Recomand !!!!

5 aprilie 2024

Sunt profund mulțumită de cursul urmat sub îndrumarea Andreei Despina, o instructoră de top în domeniul manichiurii. 😻Dăruirea și claritatea cu care își transmite cunoștințele sunt de neegalat, iar abilitatea ei de a fi explicită și empatică facilitează o înțelegere rapidă și eficientă a tehnicilor predate. Recomand cu încredere serviciile sale profesionale tuturor celor interesați de perfecționarea în arta unghiilor.

Tomchin Loredana

Curs privat baza 1

3 februarie 2024

Un infinit de stele pentru Andreea!!! Am facut cursul privat de baza nivel 1 cu ea si a foat minunat! Rabdatoare, amabila, dornica sa te invete cat mai multe trucuri; nu e “zgarcita” in a oferi informatii, ajutor, sprijin moral; un adevarat profesionist! Salonul este, de asemenea, plin de energie poItiva, ma duceam cu atat de mult entuziasm si de placere, eu facand si alte cursuri de make-up unde era un chin sa ma duc si imi era teama sa nu fie la fel, dar a fost minunat. Madalina si Elena sunt foarte faine! Mada chiar m-a ajutat cu sfaturi utile si ii multumesc din suflet. La Andreea nu vei simti superioritate, stie foarte bine cum e sa fii la inceput si te va trata cu multa atentie si calmitate, deci nu te preocupa daca gresesti, pentru ca e un lucru bun, te va invata sa repari ❤️. Ii multumesc pentru rabdare, pentru incurajari si pentru suport, voi da tot ce am mai bun sa o fac mandra de mine! Abia astept sa o revad la urmatorul curs! Tot respectul meu pentru ea ca om, ca profesor, ca femeie! MINUNATA! ❤️❤️❤️

P.s Bubu e de vis!!! 🥰

Ana Maria Murgu

forta fetelor!

20 decembrie 2023

Andreea a fost prima tehniciana care s a ocupat de unghiile mele si trebuie sa va spun ca nu a fost o treaba chiar usoara :). Iti multumesc pt rabdare,profesionalism,dedicare,pozitivism! Esti si o profesoara excelenta pt ca Mada si Elena se ridica la nivelul standardelor tale. Sunteti minunate, fetelor!!!! Mult succes in continuare!

Doamna Puie

Un curs complet, şi un trainer minunat

7 decembrie 2023

Andreea are un stil minunat de a explica şi de a preda. Atmosfera în cadrul cursului a fost foarte relaxată. ❤️

Inițial, m-am gandit că nu voi avea timp în 5 zile sa acumulez toată informaița necesară, mai ales că a fost pentru prima dată când am pus mâna pe produse, forfecuță sau freză.

Cu toate astea, Andreea mi-a explicat şi mi-a răspuns la toate întrebările avute!

Recomand cursul, indiferent dacă cunoaşteți domeniul sau nu. ❤️

Deniz Garguli

Andreea=regina detaliilor

12 noiembrie 2023

Nu am de gând să înșir zeci de cuvinte despre cum în decursul ultimului meu an de stat în București am dat doar de “nail artists” cu mulți followers și cu puțină pricepere pentru ce așteptări aveam eu, desigur. Dintr-o recomandare, i-am dat o șansă Andreei și n-am s-o regret niciodată! Unghiile mele în sfârșit arată mai sănătos, cuticula este impecabilă!

Andreea mi-a demonstrat că poți să ai și followers mulți, îndemânare și să nu-ți bați joc de cliente! Mi-a plăcut așa mult vibe-ul ei, al colegelor, al spațiului de muncă😭nu pot descrie!

P.S. MI-A OFERIT ȘI APĂ💖 iar 🦮 e sufletul meu de atunci🙈😅

10/10 o spun și aici și oriunde e nevoie! She deserves a 👑 !!!

Teodora Serban

Profesionalism și multa voie buna

2 noiembrie 2023

Merg la Andreea de 5 ani aproape, nici eu nu mai știu exact, ea a fost prima persoana care s-a ocupat de unghiile mele și nu aș schimba-o cu nimeni niciodată. Nivelul ei de profesionalism este excepțional, pe langa asta este și o persoana minunata. La ea în academie găsiți și profesionalism dar și multa voie buna.

Madalina este și ea o persoana super faina, cu experiență și mult profesionalism, face unghii perfecte la fel ca și Andreea.

Ruxandra Andreea

O persoana minunata!

9 septembrie 2023

Andreea este o persoana minunata! Este extrem de intelegatoare și chiar și atunci când nu te simți motivata,ea te motivează!

M a învățat multe lucruri,am plecat de la ea cu o tona de informații și o pregătire excelenta

Chiar dacă este greu sa fi pe cont propriu după un curs,dacă stai putin și cauți in creier realizezi ca te a învățat sa faci lucrările corect,trebuie doar sa te gândești la cum ți a arătat și explicat!

Recomand cu mare drag,ma bucur ca îmi este mentor 🤍

Visan Monica