Spune-ne părerea ta!
O experiență care dă dependență
Când mergi pentru prima dataăla o persoană care prestează servicii beauty, te aștepți la o experiență clasică, vrei să ai o mani/pedi frumoasă, curată cât mai bine executată.
Puteți șterge tot ce credeați că știți despre un trainer și despre experiența cu unul și vă invit să-i călcați pragul Andreei!
Un om cald, pozitiv, ce radiaza de fericire prin toți porii, te încarcă cu voie bună și energie pozitivă. Iubirea pe care o are pentru ceea ce face, o aplică pe unghiuțele noastre și ce îți poți dori mai mult de la o persoană decât dedicare totală? Mai mult decât profesionistă, te face să fii dependentă de ea și de modul minuțios și impecabil cu care își realizează lucrările. E un om pentru care cuvintele de laudă sunt prea mici!
Îi mulțumesc și aici, dacă nu am făcut-o suficient până acum și o recomand oricui își dorește o experiență high end.
O prețuiesc nespus și lumea ar fi mai bună dacă ar lua o doză de Despina!❤️
Una din putinele persoane foarte faine pe care le cunosc!
Vorbesc din perspectiva cealaltă a mesei , am tot mers la academie ca si model, si am sa mai merg cu drag de fiecare data cand pot, va recomand si voua❗🔖 Andreea este cea mai calma , perseverenta si dedicata persoana din cate stiu! Un om care se implică ci adevărat in ceea ce face,care explică foarte bine si care cu multa meticulozitate arata de „n” ori cursantelor cum trebuie facut pana iese ce trebuie:) de aceea de multe ori plecam de la acadmeie si la miez de noapte ❤️☺️
De faptul că din tehnicile ei ies lucrări wow , foarte rezistente si care fura toate privirile , eu imi asum cele spuse! (am purtat unghiutele si 2 luni )
Succes mult si multă încredere!
❣️❣️❣️
Nu exista suficiente cuvinte pentru a descrie o persoana atat de minunata. Am petrecut o saptamana pe care nu o voi uita niciodata si abia astept sa revin la academie. Am invatat si meserie si ce inseamna ambiția daca iti doresti ceva cu adevarat. Multumesc!!!
❤️
Sunt dependenta de unghiutele facute de Andreea ! In fiecare luna parcurg un drum de o ora si ceva pentru a ajunge la ea si as mai face-o inca o viata 😂! Cel mai bun tehnician din cati am intalnit eu pana acum si bonus un om cu suflet mare si frumos !
.
Andreea este o persoana minunata si explica exact cum trebuie, a avut rabdare cu mine si mi-a explicat in detaliu ce am de facut, este foarte atenta la imperfectiuni si îi place sa iasa totul perfect. A vazut in mine ceea ce eu nu ma asteptam si anume o persoana perseverenta care poate reusi sa ajunga in punctul in care unghiile sa fie superbe si fara imperfectiuni, fara increderea pe care ea mi-a oferit-o nu as fi reusit, multumesc! I love You❤️
CEA MAI BUNA
Adora ceea ce face și asta se vede. Este foarte devotată, răbdătoare si calda. Sa o aleg pe Andreea a fost una din cele mai bune decizii. A reușit sa ma ajute sa imi depășesc limitele și sa ma facă sa am mult mai multă încredere in mine. ❤️❤️❤️❤️
🔝🔝🔝
Am avut foooarte multe lucruri de invatat de la Andreea. Își da interesul si ne este alaturi NU doar pe durata cursului, ci si dupa, iar asta conteaza enorm. Este de apreciat !
La curs ne-a oferit cele mai bune informatii si ne-a împărtășit toate secretele ei. Pe mine m-a ajutat sa am mai multa incredere in mine si sa ma prețuiesc mai mult.
Este o persoana deosebita si cu siguranta voi mai participa si la alte cursuri de-ale ei. 🤍
❤️ the best trainer in the world
Nu am cuvinte sa îți mulțumesc pentru ajutorul și bazele solide puse in cariera mea. Ești unul din puținii traineri dedicați, răbdători, perfecționiști și care nu te lasă sa pleci cu informațiile fără sa le înțelegi și sa le pui apoi in practica.
Ești un om minunat, care își iubeste meseria si transmiți asta prin toate realizările tale de pana acum.
Ești cea mai buna motivatie si sunt mandra ca am avut onoarea sa invat de la tine – cea mai buna ❤️❤️
Devotament, răbdare , pasiune și daruire❤️
În titlul recenziei am enumerat doar cateva din calitatile pe care eu le-am remarcat in urma cursului❤️Îți mulțumesc foarte mult pentru tot, m-am simțit foarte bine la tine , ești un super trainer și cu siguranță toate cursantele te vor admira și îndrăgi la fel de mult ca și mine❤. Îți mulțumesc pentru toată încrederea pe care ai avut-o în mine,chiar și atunci când am greșit, îți mulțumesc pentru toate sfaturile extra pe care mi le-ai oferit, nu regret o secunda ca te-am ales. 🥰M-ai învățat în 4 zile atât de multe lucruri,efectiv nu aveam timp sa ma gândesc la vreo întrebare pentru ca tu veneai cu 10 argumente, chiar dacă nu aveau legătura cu ziua de curs. Ti-am mai spus,tu și când te enervezi ești drăguță asa ca doresc sa îmi cer încă o data scuze dacă te-am scos prea tare din nervi și pentru orele târzii 🙃🙃 Pentru mine a fost o experiență minunată și ma bucur din suflet ca te-am cunoscut😘 Te îmbrățișez cu drag și ma bucur ca visul tau a devenit realitate🤩
P.s: am citit ce mi-am scris în caiet si efectiv mi-au dat lacrimile, voi încerca să ajung cu adevărat un tehnician de top🥺
Top
Perfecta, atat pot spune! E un om deosebit, perfectionist si ma bucur ca i am fost cursantă. Explică demential, pur si simplu scoate ce i mai bun din tine❤Sunt tare fericita ca te am întâlnit