Spune-ne părerea ta!

cele mai bune!

6 septembrie 2022

Atat Andreea, cat si Mada lucreaza foarte frumos, ingrijit si curat. Produsele sunt de calitate, la fel si serviciile oferite de fete 🙂

Maria

Cursuri extraordinare

18 august 2022

Andreea este un formator foarte bun si reuseste sa transmita 100% toate informatiile de care ai nevoie ♥️ Recomand cu caldura participarea la cursurile ei !

Florentina Nica

Cea mai buna!

16 august 2022

Nu exista cuvinte de lauda sa descriu ce unghii ies din mana Andreei😍 Cine ajunge la ea intelege ce inseamna perfectiune! ❤ #perfectnails

Ramona Enuta

The best.

16 august 2022

Andreea este o profesionista desavarsita, iar lucrarile ei sunt absolut superbe. Construieste cele mai frumoase si rezistente unghii, cu multa pasiune si dragoste pentru acest domeniu. Sunt foarte mandra de tine, Andreea!💕

Consulta Alexandra

Excelent

15 august 2022

Lucrările Andreei sunt perfecte, atât din punct de vedere al aspectului cât și a rezistentei . Spun asta după 4 ani de colaborare. Mulțumesc Andreea pentru toate unghiutele superbe pe care mi le-ai făcut. ❤

Sivu Andreea